"Mul on väga hea meel liituda Eesti suurima klubiga. Ma annan endast parima, et aidata klubil saavutada kõige kõrgemad eesmärgid nii Eestis kui ka Euroopas!" ütles Post Flora kodulehel.

Post liitus esmalt Floraga 19-aastaselt 2004. aastal mängijana. Ta jõudis oma karjääri jooksul mängida jalgpalli nii Eestis, Norras, Taanias kui ka Hollandis.

Esmased treenerikogemused sai Post Viljandis, kui esmalt võttis 2018. aastal Tuleviku esindusmeeskonna juhtrolli üle. Järgmise kolme aasta jooksul sai Sander Tulevikus kogemusi nii peatreenerina kui ka spordidirektorina.

Kui Sanderilt küsiti, mida tas tunneb Floraga uuesti liitumisest, siis jagus tal ainult positiivseid sõnu: "Emotsioonid, need on tugevad. Ma ei jõua ära oodata kohtumist klubiga, Flora fännidega, teiste treeneritega ja otse loomulikult ka mängijatega!"

Post meenutas mängijana veedetud aega Floras: "Flora oli minu jalgpalluri karjääris väga olulisel kohal. Nüüd treenerina liituda selle sama klubiga on minu jaoks väga-väga eriline."

Flora spordidirektor Norbert Hurt: "Meil on hea meel selle üle, et Sander Post on liitumas meie esindusmeeskonna treenerite personaliga. Sander toob juurde rahvusvahelist kogemust endise mängijana ja tugeva karakterina, mis tegi temast meeskonna kapteni, kui ta mängis Floras. Treenerina on ta väga töökas ja tõsimeelne, mis sobib hästi meie töökeskkonnaga."

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid