„Haanja suusakeskus oma kvaliteetsete radade ja tasemel korraldustiimiga oli hooajale avapaugu andmiseks suurepärane koht. Suur tänu kõigile noortele, nende treeneritele ja klubidele, kes kohale tulid ja suusapäeva vägevaks tegid!" ütles Eesti Suusaliidu murdmaasuusatamise ala juhataja Ave Nurk.

"Hea meel on tõdeda, et huvi noortesarjas osalemise vastu on endiselt kõrge – kokku oli avaetapi stardinimekirjas ligi 400 noort poissi ja tüdrukut. Ootame juba suusasarja järgmist etappi, mis toimub 8. jaanuaril Valgehobusemäel," lisas Nurk.

Alexela noorte suusasarja 2022 I etapi tulemused vanuseklasside lõikes:

N11 1 km

1. Annegrete Kumm (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Ann-Marii Mets (Kagu Biathlon)

3. Gretel Suits (Spordiklubi CFC)

M11 1 km

1. Eerik Vahtra (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Andorres Veerpalu (Kagu Biathlon)

3. Andris Draudvila (Gavaitis, Leedu)

N12 1 km

1. Berit Alliksaar (Sakala Suusaklubi)

2. Anni Alus (Nõmme Spordiklubi)

3. Anette Kivimägi (Alutaguse Suusaklubi)

M12 1 km

1. Andrias Rääst (Alutaguse Suusaklubi)

2. Marten Nurgamaa (Alutaguse Suusaklubi)

3. Aaron Rehemaa (Kagu Biathlon)

N13 2 km

1. Anett Liisa Parts (Tamsalu AO Suusaklubi/TVSK)

2. Anette Ahu (Alutaguse Suusaklubi)

3. Jane Bergman (Viljandi Suusaklubi/Viljandi SPKO)

M13 2 km

1. Stefan Kivil (Emajõe Suusaklubi)

2. Artur Hallik (Tamsalu AO Suusaklubi/TVSK)

3. Andreas Stefen Kalmu (Nõmme Spordiklubi)

N14 2 km

1. Rosibel Marii Kaldvee (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Nora-Loreen Ossip (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

3. Karmen Noormets (Nõmme Spordiklubi)

M14 2 km

1. Dominik Lopuhhin (Nõmme Spordiklubi)

2. Rudolfs Raudzins (CPSS)

3. Ralf Mae (Karupesa Team)

N16 3 km

1. Gerda Kivil (Emajõe Suusaklubi)

2. Hedvig Altmäe (KF Suusaklubi/Rakvere SPKO)

3. Herta Rajas (Alutaguse Suusaklubi)

M16 3 km

1. Toni Andree Saarepuu (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Maanus Udam (RR Suusaklubi)

3. Oskar Orupõld (Nõmme Spordiklubi)

N18 5 km

1. Andra Aavik (Eesti Spordiselts Põhjakotkas)

2. Õnnela Rodendau (RR Suusaklubi)

3. Getrin Raudsepp (RR Suusaklubi)

M18 10 km

1. Lars Piirman (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Ralf Kivil (Emajõe Suusaklubi)

3. Richard Piho (Spordiklubi CFC)

N20 5 km

1. Johanna Udras (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Laura Lään (RR Suusaklubi)

3. Eva-Maria Saar (KF Suusaklubi/Rakvere SPKO)

M20 10 km

1. Rico Rohi (RR Suusaklubi)

2. Holger Altmäe (KF Suusaklubi/Rakvere SPKO)

3. Aron Ott (RR Suusaklubi)

N23 5 km

1. Teesi Tuul (ES Põhjakotkas)

2. Karoli Villako (Spordiklubi Serviti)

3. Karolina Pugal (ES Põhjakotkas)

M23 10 km

1. Aleksander Tamm (Emajõe Suusaklubi)

2. Sander Pritsik (KF Suusaklubi/Rakvere SPKO)

3. Albert Unn (Karupesa Team)

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid