Gabriel Martinelli avas 48. minutil mänguskoori ning vahetusest sekkunud Emile Smith Rowe vormistas 87. minutil lõppskoori.

66. minutil põhjustas Tšehhi kaitsja Vladimir Coufal Arsenali penalti, saades selle eest oma õhtu teise kollase kaardi. Alexandre Lacazette'il ei õnnestunud aga penaltipunktilt Lukasz Fabianskit üle mängida. Poola väravavaht aimas löögi suuna ära ning tõrjus palli.

Häid võimalusi oli veel skoori teha Martinellil, Bukayo Sakal, Gabrielil ja Tierneyl, kellest viimane lõi palli latti.

Arsenalil on 17-st mängust 29 punkti, kolmandal kohal asuvast Londoni Chelseast jäädakse maha seitsme silmaga. Manchester City (41) juhib tabelit Liverpooli (37) ees, Chelsea kaotab Liverpoolile punktiga.

Teistes eilsetes mängudes tegid Crystal Palace ja Southampton 2:2 viigi ning Wolverhampton alistas võõrsil 1:0 Brightoni.