Avasetis kaotas Kontaveit seisult 5:5 kaks viimast geimi, kusjuures prantslanna settpallil tegi ta topeltvea.

Teises setis juhtis Kontaveit kahe murde järel juba 4:1, kuid Cornet sai siis neli järjestikust geimivõitu. Kiires lõppmängus jäi eestlanna juba 2:5 taha, ent tuli raskest seisust välja ja võitis 9:7.

Kolmandas setis läks prantslanna kohe oma teed ja võitis kindlalt 6:2.

25-aastane Kontaveit alistas eilses poolfinaalis prantslanna Margaux Rouvroy (WTA 474.) 6:1, 7:5, Cornet mängis 6:0, 6:1 üle prantslanna Manon Garcia (edetabelikoht puudub).

Kontaveit oli endast kuus aastat vanema Cornet`ga kohtunud kolmel korral ja kaotanud neist kaks mängu. Viimati oldi vastamisi 2018. aastal Dohas, kui võitis Cornet 6:2, 6:1. Eestlanna ainus võit jääb juba aastasse 2014.

Viimastel aastatel on selle miniturniiri kahel korral võitnud ukrainlanna Elina Svitolina (2017, 2018) ja korra valgevenelanna Aliaksandra Sasnovitš (2019). Mullu turniiri ei peetud.