5 km võistlusrajale on oodatud osalema kõik rahvasportlased ja liikumise sõbrad. Kavas on käimine, kepikõnd ja jooksmine 5 ja 10 km distantsidel. 10 km puhul läbitakse 5 km pikkune linnaring kahel korral. Start ja finiš osaleja jaoks mugavalt Astri keskuse eest, Roheliselt tänavalt. Käesoleva hetkega on osalema registreerunud juba 1400 inimest, mis teeb sündmusest 2021. aasta Ida-Virumaa suurima rahvaspordi sündmuse. Viimased sada osalemise pääset on kättesaadavad: ööjooks.ee.

Start antakse liikumisüritusele laupäeval kell 20.30 ning raja ulatuses on üldliiklus peatatud kell 20.20-22.20. Läbisõit tagatakse ühistranspordile ja operatiivsõidukitele. Liikumisteekond: Roheline tänav – Rakvere tänav – Kangelaste prospekt – Hariduse tänav – Rahvavälja tänav – Aleksandr Puškini tänav – Lavretsovi tänav – Rüütli tänav – Suur tänav – Kraavi tänav – Pimeaia tänav – Koidula tänav – Vestervalli tänav – Tuleviku tänav – Fama tänav – Tallinna maantee.

Korraldajad vabandavad ette piirangute pärast liikluses ja kutsuvad narvalasi raja äärde osalejatele kaasa elama. Piirangud ja ümberkorraldused liikluses on vajalikud osalejate tervise ja kõikide liiklejate vara kaitseks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid