Sel hooajal kõik üheksa kohtumist võitnud Wildcats kaotas avapoolaja nelja punktiga 38:42, kuid suutis siiski viimastel minutitel oma paremuse maksma panna.

Esimesel poolajal kõigest kaks punkti visanud Kriisa püstitas tugeva teise poolaja toel isikliku punktirekordi 19 punkti. Lisaks sellele andis ta 5 resultatiivset söötu ja noppis 8 lauapalli, mis on samuti mängujuhi uus tippmark.

Arizona kohtumise tipphetked:

Matthias Tassi ja Leemet Böckleri koduklubi Saint Mary's Gael võitis UC Santa Barbara Gauchost kindlalt 80:59. Tass panustas meeskonna edusse 22 punkti, 4 lauapalli ja 2 resultatiivse sööduga, kusjuures tema visete tabamusprotsent oli koguni 92. Böckler viskas 5 punkti, noppis ühe lauapalli ja jagas ühe resultatiivse söödu.