Koduvõistkond Udinese pääses kohtumist juba 17. minutil juhtima, kui tänu keskväljal tehtud rumalale pallikaotusele, pääses Beto väravavahiga silmitsi. Kuigi Mike Maignan suutis esimese löögi tõrjuda, siis portugallase teisele löögile tal enam vastust ei olnud.

Terve 90 minuti jooksul ei suutnud Milani mängijad teha vastaste väravaraamidesse mitte ainsatki pealelööki ning alles teisel üleminutil sai Zlatan Ibrahimovic sellega lõpuks hakkama. Samu Castillejo poolt kasti riputatud pall põrkas, vaatamata Udinese kaitsjate pingutustele, 40-aastasele rootslasele kenasti ette ja mõnelt meetrilt sooritatud käärlöök viigistas seisu.

Paar minutit hiljem sai Udinese ründaja Isaac Success veel ka punase kaardi, kuid Milanil enam võiduvärava jahtimiseks piisavalt aega ei jäänud.

Teistes eilsetes Serie A kohtumistes ei suutnud Juventus enamat 1:1 viigist uustulnuk Venezia vastu ning Fiorentina võitis Dušan Vlahovici hooaja 14. ja 15. värava toel 4:0 Salernitanat.