Koduväljakul mänginud Bayern jäi avapoolajal Mainzi vastu kaotusseisu, kuid Kingsley Comani 53. ja Jamal Musiala 74. minuti tabamused tõid Müncheni klubile Mainzi üle 2:1 võidu.

Turniiritabelis Bayerni lähimaks jälitajaks olev Dortmundi Borussia kaotas samal ajal aga punkte, kui võõrsil mängiti Bochumiga 1:1.

Bochum asus 40. minutil Sebastian Polteri täpsest penaltist juhtima. Dortmundile tõi viigipunkti Julian Brandti 85. minuti tabamus.

Hiljuti peatreenerit vahetanud RB Leipzig sai kirja suureskoorilise võidu, kui koduväljakul mängiti 4:1 üle Mönchengladbachi Borussia.

Turniiritabelis on Bayern 37 punktiga liidriks, Dortmund on 31-ga teine. Ühe mängu vähem pidanud Leverkuseni Bayer on 27-ga kolmas.