Pärnu alustas kohtumist bravuurikalt ning avaveerandi järel juhiti 29:17. Poolajaks oli pärnakate eduseis 48:33. Viimase veerandaja eel juhtis Pärnu veel 61:54. Viimase veerandaja võitis Ventspils aga 27:11 ning sellega kogu kohtumise 81:72.

Võitjate parimad olid Linards Jaunzems 20, Kristaps Kilps 14 ja Rodrigo Bumeisters 13 punktiga. Pärnule tõid Andris Misters 20, Siim-Markus Post 17 ja Robert Valge 15 punkti.

Ventspils jätkab turniiritabelis ainsana kaotuseta ning seni on liidrina võidetud kõik kaheksa kohtumist. Pärnu on samal ajal kolme võidu ja kuue kaotusega üheksas.

Lätist naaseb kaotusega ka Tallinna Kalev, kes jäi 80:106 alla BK Ogrele. Võitjate parim oli Prentiss Lovell Nixon 18 punktiga. Kalevi mängu vedas 32 punkti visanud Joonas Järvelainen.

Ogre on tabelis kuue võidu ja nelja kaotusega kuues. Kalev on kolme võidu ja kaheksa kaotusega kümnes.