„OlyBet on ambitsioonikas bränd Euroopas. Mulle meeldib töötada koos organisatsioonide ja brändidega, millel on kõrged eesmärgid ning püüdlevad oma alal tippu nagu ma ise,” selgitas profijalgpallur Luka Modrić.

“OlyBet on asutatud Euroopa ühes väikseimas riigis, Eestis, kuid suurte ambitsioonide ja võitlusvaimuga,” rääkis Olympic Entertainment Group ja OlyBet Group esimees ja tegevjuht Corey Plummer. “Luka esindab paljusid meie brändi väärtuseid ning OlyBeti sünnilool on sarnane taust. Luka kirg tulemuse saavutamise ja spordi vastu on tähelepanuväärne, ta on läbi löönud väga tugevas konkurentsis. Usun, et see on väärt kombinatsioon meie brändiga.”

Plummer lisas, et OlyBet on pikaajaline turuliider Balti riikides ning viimastel aastatel on ettevõte kasvanud uutele turgudele Euroopas laiemalt. Välja on töötatud uued digitaalsed platvormid, mis annavad võimaluse kokku viia fännid ja sportlased.

"OlyBet on rahvusvahelisel tasandil partner NBA, NHL-i ja Itaalia kõrgliiga jalgpalliklubiga Fiorentina ning sponsoriks kohalikele olümpiakomiteedele riikides, kus tegustetakse,” sõnas Plummer.

Plummer lisas, et OlyBet ja OlyBet TV pakuvad spordisõpradele võimaluse olla kaasatud lemmikspordialaga, samuti ühendada sportliku meelelahutuse ja uudised läbi OlyBeti teleülekannete. Fännidel Euroopa riikides, kus OlyBet tegusteb, on võimalus osa saada OlyBeti spordiportaali ennustuskeskkonnast. OlyBet Club pakub püsiklientidele võimalust osaleda suurtel spordiüritustel, kohtuda ja kaasa elada sportlastele kodustaadionitel ning palju muud.

Luka Modrić on rahvusvaheline jalgpallilegend, kuuludes läbi aegade parimate poolkaitsjate hulka. Alates 2012. aastast on Modrić mänginud Hispaania kõrgliigas La Liga ühes Euroopa juhtivas klubis Real Madrid CF. Modrić on lisaks Horvaatia jalgpallikoondise kapten, aidates meeskonda jõuda 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste finaali. Luka Modrić on pälvinud spordimaailmas palju tunnustusi, sealhulgas UEFA aasta meesmängija auhinna: 2017–2018 , Ballon d'Or 2018. aastal ning ta on läbi aegade parim Horvaatia jalgpallur.

OlyBet on nr1 spordiennustus-, online- ja hasartmängubränd Balti riikides ning kasvanud juhtivaks meelelahutusplatvormiks Euroopas. Viimaste aastate jooksul on OlyBet’ist saanud NHL ja NBA ametlik spordiennustuspartner Balti riikides ning Itaalia kõrgliigas mängiva jalgpalliklubi Fiorentina koostööpartner. OlyBet loob sisu ja pakub meelelahutust läbi erinevate platvormide: spordiennustuse-, kasiinomängude- ja pokkeri, seda jae- kui ka veebikeskkonnas ning annab oma panuse kohaliku spordi ning sportlaste toetuseks ning on e-spordi eestvedaja. OlyBet TV (https://olybet.tv/) on uusim spordimeelelahutus ja -uudiste platvorm Euroopas, mis annab võimaluse spordisõpradele spordile kaasa elada üle maailma.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Jaga
Kommentaarid