Koroonaprotokolli tõttu viiest mängijast - sealhulgas esiviisiku tagameestest LaMelo Ballist ja Terry Rozierist - ilma jäänud Hornets võitis avaveerandi 11 punktiga ning juhtis teise veerandi alguses ka 12-ga, kuid andis edu käest ja lubas veerandi lõpuks 76ersi 13 silmaga ette. Külalismeeskonna dikteerimisel kulges ka terve kolmas ja enamus neljandastki veerandajast. 76ers viigistas 119:119 Embiidi viskest 30 sekundit enne normaalaja lõppu.

Embiid viskas esimesed punktid ka lisaajal, kus nähti kokku vaid kuut tabavat viset. Kelly Oubre juunior tõi Hornetsi kahel korral ühe punkti kaugusele, kuid mängu viimaseks tabamuseks jäi Tobias Harrise pealtpanek minut ja 10 sekundit enne lõppu.

Embiidile oli see karjääri neljas 40 punkti mäng, lisaks kanti kamerunlase arvele veel 15 lauapalli ja 7 korvisöötu. Oubre oli Hornetsi parim 35 punktiga. Harris lisas võitjate poolel 21 punkti ja 11 lauapalli.

Kreeklane Giannis Antetokounmpo pakkus Milwaukee Bucksi 112:104 (24:24, 32:26, 32:28, 24:26) võidumängus Cleveland Cavaliersi üle numbrimaagiat, visates oma 27. sünnipäeval 27 punkti ja korjates 12 lauapalli. Cavaliersi parim oli 25 punktiga Jarrett Allen.