Kodus mänginud West Hami võiduvärava lõi 87. minutil Arthur Masuaku, kes saatis palli võrku vasakult äärelt tehtud kauglöögiga. Chelsea väravavaht Edouard Mendy pidas seda ilmselt tsenderduseks ega suutnud esimesse nurka tulnud tugevat lööki tõrjuda.

Avapoolajal oli Chelsea 28. minutil Thiago Silva väravast juhtima asunud, millele vastas 40. minutil penalti realiseerinud Manuel Lanzini. 44. minutil viis Mason Mount Chelsea uuesti ette, ent 56. minutil tegi Jarrod Bowen seisuks 2:2.

Kuna Manchester City ja Liverpool olid täna õhtul võidukad, langes Chelsea liidrikohalt kolmandaks.

Liverpool alistas võõrsil Wolverhamptoni 1:0, nende võiduvärava lõi viimasel minutil vahetusmees Divock Origi. Manchester City said Bernardo Silva kahe värava abil võõrsil jagu Watfordist 3:1.

Cityl on nüüd tabelijuhina 35, Liverpoolil 34 ja Chelseal 32 punkti. West Ham (27p) tõusis neljandaks.

Newcastle United sai hooaja esimese võidu, kui alistas Callum Wilsoni väravast Burnley 1:0, kuid jätkab endiselt väljalangemistsoonis.