Manchester City üritas juba suvel klubisse uut ründajat leida, kuid toona ei jõutud Tottenham Hotspuriga Harry Kane'i osas kokkuleppele. Nüüd on aga pilgud seatud Itaalia kõrgliiga parima väravaküti Vlahovici peale, kellest Guardiola on täielikus vaimustuses.

Serie A-s on 21-aastane serblane löönud sel hooajal 15 kohtumisega koguni 12 väravat ja jaganud ka kaks resultatiivset söötu. Seega pole üllatav, et temast on huvitatud ka mitmed teised suurklubid. Teiste seas jahivad Vlahovici allkirja ka näiteks Arsenal ja AC Milan. Fiorentina sooviks ründaja eest teenida vähemalt 70 miljonit eurot.

Kuigi Arsenal oleks väidetavalt nõus hiigelsumma lauale käima, siis Fiorentina ründaja ei soovi paraku Londoni klubisse siirduda, kuid ilmselt ei tekitaks Fiorentina poolt küsitav summa probleeme ka Manchester City jõukatele omanikele.

Uleminekukõlakatele lisab hoogu juurde ka tõik, et Fiorentina otsib samuti uut ründajat ning nende peamiseks sihtmärgiks on noor Itaalia koondislane Gianluca Scamacca, kelle eest Sassuolo loodab teenida vähemalt 30 miljonit eurot.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid