Türgi karukoopas toimus eelmise aasta Euroliiga finaali kordusetendus, kus lisaajal võttis Barcelona magusa 93:91 revanši.

Efesi taktikepi all alanud kohtumise esimese poolaja võitis koduvõistkond numbritega 47:37, kuid normaalaja viimasele minutile mindi vastu juba Barcelona kahepunktilises eduseisus. Shane Larkini kaks täpset vabaviset tähendasid aga ikkagi seda, et kohtumise saatus otsustatakse lisaajal.

Kohe lisaaja alguses langesid mõlema meeskonna liidrid Larkin ja Nikola Mirotic viie veaga pingile. Lisaks sellele saadeti kahe tehnilise veaga mängu tribüünilt jälgima ka Efesi peatreener Ergin Ataman. Tuliseks kiskunud kohtumise saatuse lõpuks noor leedulane Rokas Jokubaitis, kes lahendas otsustaval hetkel meisterlikult 2+1 rünnaku.

Võitjate parimana viskas veel eelmisel hooajal Efesi eest mänginud Serdac Sanli 24 punkti. Nikola Mirotic toetas teda 18 silmaga. Kodumeeskonna resultatiivseim oli Vasilije Micic 26 punktiga.

Teistes kohtumistes pidi Milano Olümpia tunnistama võõrsil Berliini Alba 81:76 paremust. Piraeuse Olympiakos alistas lisaajal 87:84 Kaasani Unicsi ning Belgradi Crvena Zvezda sai magusa 69:59 võidu Peterburi Zeniidi üle.