Ühtlases rütmis kulgenud kohtumise esimese poolaja võitis Kalev nelja punktiga ja omas väikest eduseisu kuni päris lõpuminutiteni välja. Otsustavatel hetkedel olid aga kodusaalis mänginud Tarva mehed täpsema käega ning viimasel minutil enam võitjas kahtlust ei tekkinud.

Võitjate parimatena viskasid lätlane Toms Kedis 19 ja Kaido Saks 16 punkti.

Kalevi poolelt oli resultatiivseimad Eduards Hazners 22 ja Mario Paiste 17 silmaga. Muljetavaldava tagasitulekumängu tegi ka ameeriklasest tsenter Michael Buchanan, kes viskas 13 punkti ja noppis koguni 16 lauapalli.

Tarvas tõusis hooaja teise võidu toel tabelis 12. ning Tallinna Kalev jätkab kolme võidu ja seitsme kaotusega endiselt 9. real.

Enne kohtumist:

Tarvas tuleb kohtumisele kolmemängulise kaotuseseeria pealt, olles alates novembri keskpaigast alla jäänud Viimsile 73:84, Ogrele 57:72 ja viimati kolmapäeval Kalev/Cramole 65:95.

Tallinna Kalev võitis viimati 13. novembril Läti ülikooli 74:67 ning on pärast seda kaotanud Cramole 62:90 ja Liepajale 74:97.

Turniiritabelis asub Kalev 3 võidu ja 6 kaotusega 9. kohal, Tarvas on ühe võidu ja 9 kaotusega viimane ehk 14.