21-aastane Kaul (WTA 772.) kaotas kolm tundi ja 16 minutit kestnud matši argentiinlannale Martina Capurro Tabordale (WTA 631.) 6:7 (5), 6:2, 5:7, olles otsustavas setis juhtinud servimurdega 5:3. Argentiinlanna tegi servimurde tagasi ja võitis matši viimased neli geimi.

Ühe serviässa löönud Kaul tegi koguni 27 topeltviga, Capurro Tabordale läks kirja 4 topeltviga. 15-st murdepallist realiseeris Kaul 7, argentiinlanna 18-st 6.

Kaul osaleb samal turniiril ka paarismängus, kus on koos sakslanna Emily Welkeriga jõudnud veerandfinaali.

Elena Malõgina (WTA 478.) kaotas 25 000-dollarilise auhinnafondiga ITF-i turniiril Tšehhis Jablonecis avaringis 5:7, 0:6 kohalikule mängijale Miriam Kolodziejovale (WTA 272.). Paarismängus on Malõgina koos venelanna Irina Hromatšjovaga jõudnud poolfinaali.