Saint Mary resultatiivseim oli 13 punktiga Alex Ducas. 27 minutit rassinud Tassi arvele kanti 10 punkti (visked 5/7), 7 lauapalli, 5 korvisuöötu ja 2 vaheltlõiget. Lisaks tegi eestlane 2 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

St Mary Gaels püsib oma konverentsis (West Coast Conference) teisel kohal, olles võitnud 8 ja kaotanud vaid 1 kohtumise. Veel parem saldo (8 võitu) on selles konverentsis ette näidata San Francisco Donsil.

Teise eestlase Carlos Jürgensi koduklubi Oral Roberts Golden Eagles teenis nelja võidu kõrvale neljanda kaotuse, jäädes TCU Horned Frogsile alla 63:71. 25 minutit mänginud Jürgens punktiarvet ei avanud, visates mööda kaks kolmest, ühe lähiviske ja kaks vabaviset, kirja sai ta 5 lauapalli ja ühe korvisöödu.