Cristiano Ronaldo, kellel mõned asjatundjad Rangnicki mänguplaanis kohta ei näe, lõi kaks väravat, mis olid tema mängijakarjääri 800. ja 801.

Arsenal asus juhtima kummalisest väravast. Meeskonnakaaslane Fred oli astunud nurgalöögi ajal väravavaht David De Geale kanna peale ning hispaanlane väänles valudes murul pikali, kui Arsenali äärepoolkaitsja Emile Smith Rowe palli karistusala joone pealt vasakuga sisuliselt tühja väravasse lõi. Alles värava järel pööras kohtunik Martin Atkinson viga saanud De Geale tähelepanu. Pärast VAR-i vaatamist loeti ka värav ära.

Unitedi viigivärava lõi 44. minutil Bruno Fernandez. Ronaldo viis kodumeeskonna 52. minutil 2 : 1 juhtima, kuid Martin Odegaard viigistas juba kaks minutit hiljem 2 : 2. Viimane sõna jäi siiski Ronaldole, kes realiseeris 70. minutil Odegaardi põhjustatud ja VAR-i abiga määratud penalti.

Võit tõstis Unitedi tabelis seitsmendaks, Arsenalist kahe punkti kaugusele.

Teises eilses mängus alistas Tottenham liiga uustulnuka Brentfordi 2 : 0, jäädes tabelis Arsenali ja Manchester Unitedi vahele kuuendaks.