Newcastle asus kohtumist juhtima, kui Callum Wilson realiseeris 61. minutil penalti. Karistuslöök määrati VARi abil, mis otsustas, et Billy Gilmour blokeeris Federico Fernandezi pealöögi käega.

Norwichile päästis tähtsa punkti soomlase Teemu Pukki värav 79. minutil.

Norwichi peatreener Dean Smith polnud Unitedi avaväravaga sugugi rahul. "Võtsime väljakukohtunikult kogu vastutuse ära," ütles endine Aston Villa boss. "Ta oli ilmselgelt näinud, et [pall] puudutas [Gilmouri] kätt. Ta nägi, kus ta oli, ega tundnud, et see oleks ebaloomulik. See on minu jaoks haletsusväärne, et 90 sekundiga lükati see otsus ringi."

Teises eilses mängus alistas Leeds United Raphinha viimase minuti penaltist Crystal Palace`i 1:0.

Hiljuti rikka Saudi-Araabia konsortsiumi omandusse läinud Newcastle on tänavu kogunud vaid 7 punkti ja asub viimasel kohal. 10 silma teeninud Norwich on samuti väljalangemistsoonis.