Mängu saatus otsustati teisel poolajal, mil Sunsi tugev kaitse lasi liiga resultatiivseimal meeskonnal visata vaid 42 punkti.

Deandre Ayton tõi Sunsi parimana 24 punkti ja hankis 11 lauapalli, Chris Paul viskas 15 punkti ja jagas 11 resultatiivset söötu.

Sunsi suurim korvikütt Devin Booker vigastas teisel veerandil vasaku jala reielihast ega naasnud enam mängu. Tänavu keskmiselt 24 punkti visanud Booker jõudis koguda kümme silma.

Warriorsi parimana tõi Jordan Poole 28 punkti. Stephen Curry tabas mängust vaid neli viset 21-st (sh kolmesed 3/14) ja piirdus 12 punktiga.

Sunsil on nüüd tabelis sarnaselt Warriorsile 18 võitu ja kolm kaotust, mis kordab nende ajaloo parimat hooaja algust.

Anthony Davis ja Russell Westbrook vedasid Los Angeles Lakersi 117:92 võidule Sacramento Kingsi vastu. Davis tõi 25 ja Westbrook 23 punkti. LeBron James koroonaprotokolli tõttu mängus ei osalenud. Pole teada, kas ta andis ise positiivse testi või oli haigestunu lähikontaktne.