Mis oli klubi suurim etteheide Zahovaikole? "Ma ei hakka siin analüüsi tegema. Ma ei saa ühte kohta näppu panna ja öelda, et see oli [põhjus]," sõnas Kams.

"Ta [Zahovaiko] on teinud viie aastaga suurepärast tööd. Ta on toonud selle klubi Eesti tippmeeskondade hulka, viinud meeskonna Euroopasse, ta on arendanud mängijaid. Ta ongi väga ambitsioonikas, aga alati ei pea olema midagi totaalselt valesti, kui inimesed lahku lähevad. Vahest ongi vaja lihtsalt muutust. On vaja mingit uut värskust," sõnas Kams vallandamise tagamaade kohta.

Spordidirektor lisas, et uue peatreeneri nimi tehakse teatavaks pärast hooaja lõppu.

Zahovaiko tunnistas, et laupäevane uudis tema klubist lahkumisest vajutas eilsele Floraga mängule tugeva pitseri.

"Teadmises, et ma järgmisel aastal enam ei jätka, oli keeruline leida mingit sisemist motivatsiooni või põlemist. Oli päris keeruline nädal, mil võistkonda ette valmistada," rääkis Zahovaiko pärast Sportland Arenal saadud 0:3 kaotust.

"Poisse tuleb kindlasti kiita, et nad leidsid endas sisu üles, tuldi välja, mängiti normaalset jalgpalli. Aga on näha, et on juba tujud... Nendega on päris keeruline toime tulla."

Uudise Zahovaiko lahkumisest klubi eesotsast peale seda hooaega avaldas Paide linnameeskond üleeile pärastlõunal. Peatreener rääkis sellest laupäeval ka pikemalt meeskonnaga, kuid tajus, et mängijatele ei tulnud see üllatusena. "Kardan, et see teadmine oli neil juba varem. Tekkis selline tunne," tõdes ta.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid