Puusavigastusega hädas olnud Haaland sekkus platsile 73. minutil vahetusest, kui Dortmund oli 2:1 kohtumist juhtimas. Kõigest kaheksa minutit hiljem sai norralane värava kirja, vormistades 3:1 lõppseisu.

Haaland tegi ühtlasi ajalugu, kui 21 aasta ja 129 päeva vanusena sai temast noorim mängija, kes Bundesligas 50 väravani jõudnud. Selleks kulus tal ühtlasi ainult 50 kohtumist, mis on samuti liiga rekord.

Dortmund sai paar tundi nautida liidristaatust, kuid Müncheni Bayern oli õhtul samuti võidukas. Saksamaa valitsev meister võitis Leroy Sane väravast 1:0 Bielefeldi Arminiat.

Bayernil on 13 vooru järel tabelis kirjas 31 punkti, Dortmund on vaid ühe punkti vähem kogunud. 4. detsembril lähevad kaks liidrit just omavahel vastamisi.