Avageimi esimeses pooles oli initsiatiiv taanlanna käes, sest seisuni 8:5 juhtis mängu vaid tema. Siis saavutas Kuuba neli punkti järjest ning enamaks kui viigistada Schulzile enam voli ei andnud. Viimast kord oli seis viigis 12:12, seisult 15:14 läks Kuuba ette 19:14 ning võitis teiselt geimpallilt 21:16.

Teises geimis läks Kuuba viimaselt viigiseisult (7:7) ette 12:8 ning peagi juba 17:12. Taanlanna tuli küll veel lähemale, aga kolmas matšpall katkestas tema pürgimused lõpetas. Kuuba võitis geimi 21:18 ning sammus uhkelt poolfinaali, mis peetakse veel täna õhtupoolikul.

Vastu tuleb seal kas Wen Chi Shu (Taiwan, BWF-i edetabeli 117.) või kuuenda asetusega Gayle Mahulette (Holland, BWF-i 110.). Taiwanlannaga Kuuba varem kohtunud pole, hollandlannaga on aga seis 3:0 meie sulgpalluri kasuks.