Homme kell 17.30 Lilleküla staadionil Belgradi Partizani võõrustava Flora peatreener Jürgen Henn kinnitas, et tihedale perioodile mõeldes homme veel ühtegi mängijat teadlikult säästma ei hakata. Vigastustega Floral hetkel probleeme pole.

"Peame kindlasti - kas just juba homme, aga tulevastes mängudes kindlasti - jälgima koosseisu sellise pilguga, kas kuskil on vaja värskust. Peame endal kuklas hoidma teadmist, et mängud on iga kahe päeva tagant. Vaatame mäng-mängult ja päev-päevalt, mis seisus me oleme," rääkis Henn.

Küsimusele, kas ta mõtleb veel ka edasipääsust, mis saaks teoks ainult siis, kui Flora mõlemad viimased mängud Partizani ja Genti vastu ning teised viimaste voorude kohtumised nende jaoks soodsalt kulgevad, vastas Henn: "Püüame leida hea tasakaalu tulemuse püüdmise ja oma mängu mängimise vahel. Tähtis on neid mänge kasutada selleks, et oma mängu parandada ja püüelda sellele tasemele lähemale oma mängu arendades. Loomulikult, ükskõik mis vastase vastu, ükskõik mis koosseisu ja seisuga, alati mõtleme me sellele, kuidas nendes tingimustes vastane lõpuks alistada."

Flora hooaja viimased mängud
25.11 Partizan (K)

28.11 Paide (K)

01.12 Levadia (V)

05.12 Levadia (K)

09.12 Gent (V)

Äärekaitsja Ken Kallaste sõnul ootab kogu meeskond - nii noored kui ka vanemad mängijad - eesseisvaid mänge suure põnevusega. Närvilisust ta ühegi mehe suhtes täheldanud ei ole. "Pigem on kõigil just positiivne emotsioon. Viis head tugevat mängu on jäänud. See ongi see jalgpall, mille nimel me mängime. Iga mängu vahel kaks päeva puhkust on uus situatsioon nii mängijatele kui ka treeneritele. Kui sellele vastu peame, teeb see meid ainult tugevamaks," leiab Kallaste.

Jõuvarude kokku hoidmisest kodust tiitliheitlust silmas pidades ei tahtnud Kallaste homse mängu eel kuuldagi. "Jalgpallur elab üks päev korraga. Ei ole mõtet rääkida järgmisest mängust. Praegu teeme tööd Partizani nimel. Kõik, kes homme mängivad, annavad endast kõik. Kui mina kui vanem mängija näen kedagi, kes läheb sinna viilima, siis vaatame pärast edasi selle poisiga..." hoiatas ta.

Premium liigas on Flora viimased mängud pidanud kunstmurul. Seda, et naturaalmurule tagasi minek meeskonna mängu võiks kuidagi pärssida, Kallaste ei karda. "Kunstmuru pealt päris murule üleminek on lihtsam. See ei tohiks meie mängule väga suurt jälge jätta. Täna oli meil päris murul esimene trenn. Näha oli, et poisid nautisid seda täiega. Väljak on vägagi mängitav," sõnas Kallaste.

Henni sõnul on Floral Partizani näol homme vastas kvaliteetne meeskond, kellel on võrdselt häid mängijaid ka pingilt võtta. "Tean, ja vaadates ka nende viimase aja vormi, et nad on kvaliteetne meeskond ja midagi kerget kuskil ei võta. Neil on ka roteerimise mõistes võrdselt tugev meeskond, kel pingilt tuua väga häid mängijaid. Kindlasti ei saa me mõelda, et nad tulevad meie vastu kergemalt mängima. Valmistume igal juhul väga tugevaks mänguks. Neil on omad plaanid, meil omad. Eks homme ole näha..." lausus Henn.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid