Tulemused:

E-alagrupis vajas Barcelona edasipääsuks võitu Benfica üle, kuid pidi kodus piirduma 0 : 0 viigiga. Võidule oli seejuures lähemal hoopis Portugali klubi. Avapoolajal kõmmutas Nicolas Otamendi nurgalöögi järel palli Barca värava ristnurka, kuid kohtunik tühistas tabamuse, sest leidis, et mänguvahend oli enne seda üle otsajoone käinud. Kohtumise lisaminutitel pääses Benfica kaks ühe vastu kontraünnakusse, ent Haris Seferović oskas hispaanlaste õnneks lähilöögi mööda lüüa.

Teises mängus kadus Kiievi Dinamo edasipääsulootus, kui kodus jäädi alla Müncheni Bayernile 1 : 2. Skoori avas 14. minutil imelise käärlöögi teinud Robert Lewandowski. Sakslaste teise värava lõi avapoolaja lõpus Kingsley Coman, auvärava päästis Dinamole vahetusest sekkunud Denis Garmaš. Bayern tagas tänasega alagrupis esikoha.

Viimase vooru eel on seis väga põnev, sest Barcelona juhib küll Benfica ees kahe punktiga, kuid hispaanlasi ootab võõrsilmäng Bayerniga, samas kui Benfica võõrustab autsaider Dinamot.

19.45 Kiievi Dinamo – Müncheni Bayern 1 : 2
22.00 Barcelona – Benfica 0 : 0

F-alagrupis pidi Manchester United edasipääsuks alistama Villarreali ja sellega saadigi hakkama. Kuigi kohtumist domineeris selgelt kodumeeskond ning David De Gea pidi inglaste päästmiseks tegema mitu suurepärast tõrjet, sai United matši lõpus oma tahtmise. Esmalt kasutas Cristiano Ronaldo 78. minutil ära hispaanlaste prohmaka ja avas Unitedi skoori. Fred lõikas siis väravavahi lühikese väljalöögi vahelt ja suunas palli portugallasele, kes tõstis selle koheselt üle puurivahi võrku. Lõppseisu vormistas viimasel minutil täpse löögiga Jadon Sancho.

Teises sama grupi mängus tegid Young Boys ja Atalanta põneva 3 : 3 viigi. Itaallastele päästis 88. minutil tähtsa viigipunkti Luis Murieli värav.

19.45 Villarreal – Manchester United 0 : 2
22.00 Young Boys – Atalanta 3 : 3

22.00 Lille – Salzburg 1 : 0
22.00 Sevilla – Wolfsburg 2 : 0

H-alagrupis alistas Londoni Chelsea liidrite mängus Juventuse koguni 4 : 0 ja tagas edasipääsu. Värava lõid Trevoh Chalobah avapoolajal, Reece James ja Callum Hudson-Odoi teise poolaja alguses ning Timo Werner lõpuminutil. Mõlemal klubil on nüüd tabelis 12 punkti ja edasipääs kindlustatud.

22.00 Chelsea – Juventus 4 : 0
22.00 Malmö – Peterburi Zenit 1 : 1

Delfi hoiab lugejaid mängude tulemustega kursis otseblogi vahendusel.