Klubi ajaloo pikimast võiduseeriast vaid nelja mängu kaugusel olev Suns oli täna võõrsil 115:111 (24:20, 33:24, 33:31, 25:36) parem San Antonio Spursist, pidades vastu kodumeeskonna viimase veerandi comebackile.

Kõige suurema eduseisu saavutas Suns kolmanda veerandi alguses, kui juhiti 18 silmaga, veel neljanda veerandi keskelgi nähti Phoenixi 15-punktilist eduseisu, mis viimaste minutitega sulas aga kolmepunktiseks.

Devin Booker viskas võitjate parimana 23 punkti, Deandre Ayton tegi kaksikduubli 21 punkti ja 14 lauapalliga. Spursi resultatiivseim oli Derrick White 19 punktiga, Dejounte Murray tegi kolmikduubli 18 punkti, 10 lauapalli ja 11 korvisööduga.

Houston Rocketsit seevastu lahutab oma ajaloo suurimast kaotustejadast (eelmisel hooajal 20) veel viis mängu. Läinud öösel tunnistati võõrsil Boston Celticsi 108:90 (22:21, 30:26, 34:16, 22:27) paremust.

Jayson Taum viskas Bostoni eest 30 punkti, Jaylen Brown toetas teda 19 ja Dennis Schröder 18 punktiga. Rocketsi parim oli Armoni Brooks 17 punktiga.

Domantas Sabonis hiilgas üleplatsimehena mängus, milles tema koduklubi Indiana Pacers võitis võõrsil 109:77 (31:16, 36:30, 22:15, 20:16) Chicago Bullsi. Leedulase arvele kanti 21 punkti ja 11 lauapalli, Chicago resulratiivseim oli 18 punktiga DeMar DeRozan.