Chelsea alistas võõrsil 3:0 Leicester City. 14. minutil tegi skoori Antonio Rüdiger ja 28. minutil N'Golo Kante, 71. minutil vormistas lõpptulemuse Christian Pulisic.

Liverpool oli kodus 4:0 üle Londoni Arsenalist. Sellega lõppes Arsenali kolmemänguline võiduseeria.

Liverpooli viis 39. minutil juhtima Sadio Mane, 52. minutil lõi värava Diogo Jota. 73. minutil muutus Arsenali seis juba üsna lootusetuks - täpne oli Mohamed Salah. 77. minutil pani väravatesajule punkti vaid minut varem vahetusest sekkunud jaapanlane Takumi Minamino.

Chelsea on 12 mänguga kogunud 29 punkti, Liverpoolil on 25 punkti. Pühapäeval võib Liverpoolist mööduda tiitlikaitsja Manchester City (23 punkti), nad võõrustavad Evertoni.

Manchester United sai Premier League'is viimase viie mängu jooksul juba neljanda kaotuse. Täna jäädi võõrsil 1:4 alla Watfordile. 12 mänguga 17 punkti kogunud United langes tabelis seitsmendaks.

Watford võitis esimese poolaja 2:0. 28. minutil lõi värava Joshua King ja 44. minutil Ismaila Sarr. Eduseis võinuks olla veelgi suurem, aga 11. minutil suutis Unitedi väravavaht Sarri penalti tõrjuda.

50. minutil lõi vahetusest sekkunud Donny van de Beek Unitedi kasuks ühe värava tagasi, aga 69. minutil sai külaliste kapten Harry Maguire teise kollase kaardi ja pidi mängust lahkuma.

Teisel üleminutil suurendas Watfordi edu Joao Pedro ja kuuendal üleminutil tegi skoori ka Emmanuel Dennis.