Eilse avamängu 0:3 kaotanud pärnakad pidanuks edasipääsuks kordusmängu võitma kas 3:0 või 3:1 ning seejärel olema paremad ka kuldses geimis. Paraku võtsid külalised täna kiiresti kaks esimest geimivõitu ja kindlustasid pääsu järgmisse ringi.

Pärnu resultatiivseim oli taas Markus Uuskari, kes tõi 21 punkti (+13). Ivory Õuekallas lisas 15 (+7) ja Boris Žuhhov 13 punkti (+1). Maccabi poolel oli suurim punktitooja Kevin Foyer 16 punktiga (+13).

Pärnu vastuvõtuprotsent oli tänases kohtumises 55, rünnakuprotsent 46, blokiga takistati vastaste rünnakuid viiel korral ning servijoone tagant koguti üks punkt ning tehti koguni 29 viga.

Iisraeli klubi vastuvõtt oli 37%, rünnak 42%, blokist saadi 10 ja servilt 6 punkti.