Kokku osales võistlusel 13 sportlast Lätist, Leedust, Eestist ja Iirimaalt, võistluse lõpetas kaheksa sportlast, nende seas ka esimest aastat FIS vanuseklassis võistlev Ako Armin Raid, kes sai kirja viienda koha, kaotus võitjale oli 3,34 sekundit, teatas Eesti suusaliit oma kodulehel.

Teises FIS slaalomi võistluses oli stardinimekiri juba pikem - kokku 20 sportlast samadest riikidest. Võistluse võitis lätlane Gedra Zaks ajaga 1.12,12, talle järgnes leedukas Rokas Zaveckas (+2,03) ning paremuselt kolmanda tulemuse sõitis välja Danilas, kaotades võitjale 2,49 sekundit. Ako Armin Raid sai kirja kaheksanda koha, kaotus võitjale oli 5,8 sekundit.

Kolmapäeval Baltic Cupil toimunud paralleelslaalomi võistluse kvalifikatsioonivõistluselt pääsesid 19 startinud sportlase seast pääsesid edasi põhivõistlusele Danilas paremuselt viienda ning Raid seitsmenda ajaga. Pika võistluspäeva lõpetasid eestlased paralleelslaalomis 5.-8. koha jagamisega.

Sel nädalal asuvad Põhja-Ameerika kontinentaalkarikasarjas Copper Mountainil eestlastest starti Tormis Laine ja Kaitlyn Vesterstein.