Golden State võitis esimese poolaja 63:58. Vahe tehti sisse kolmanda veerandiga, mis jäi külaliste kasuks 35:18.

Stephen Curry viskas Golden State'i kasuks 37 punkti, kolmeseid tabas ta 14-st üheksa. NBA karjääri jooksul on ta ühes mängus üheksa kolmest sisse visanud nüüd 37. korral. Järgnevad James Harden ja Damian Lillard üheksa korraga.

Andrew Wiggins viskas 19 punkti, Jordan Poole'i arvele jäi 17 punkti. Kümne võidu kõrvale viienda kaotuse saanud Netsi kasuks tõi James Harden 24 punkti, Kevin Durant piirdus 19 punktiga. Varem polnud Durant sel hooajal alla 20 punkti visanudki.

Mängu videokokkuvõte:

Teistes kohtumistes võitis Utah Jazz kodus 120:85 Philadelphia 76ers-it ja Los Angeles Clippers oli kodus 106:92 üle San Antonio Spursist.