Soome jaoks sai D-grupi viimases voorus teoks halvim võimalik stsenaarium. Ise kaotati kodus 0:2 valitsevale maailmameistrile Prantsusmaale ning abi ei tulnud ka Bosnia ja Hertsegoviina koondiselt, kes kaotas kodus 0:2 Ukrainale.

Lõpuks kogus Prantsusmaa 18, Ukraina 12 ja Soome 11 punkti.

Mängus Soomega lõid Prantsusmaa väravad 66. minutil Karim Benzema ja 76. minutil Kylian Mbappe.

D-grupi tabeliseis:

G-grupi võitis Holland, kes oli otsustavas kohtumises kodus 2:0 üle Norrast. Võit saadi kätte alles viimaste minutitega. 84. minutil viis Steven Bergwijn Hollandi juhtima, esimesel lisaminutil tegi skoori Memphis Depay.

Holland lõpetas valikturniiri 23 punktiga. Play-off'i pääses 23 punkti kogunud Türgi, kes alistas viimases voorus 2:1 Montenegro. Norra jäi 18 punkti peale.

G-grupi tabeliseis:

Grupi võitjatena tagasid Euroopast pääsu MM-ile Serbia, Hispaania, Šveits, Prantsusmaa, Belgia, Taani, Holland, Horvaatia, Inglismaa ja Saksamaa.