Esimest poolaega valitses Tšehhi, aga mõned võimalused tekkisid ka Eestil. Võõrustajad tegid kümme pealelööki, Eesti kaheksa.

Tšehhi sai oma tahtmise 59. minutil. Pärast nurgalööki tekkis Eesti värava all segadus ja selle kasutas ära Tšehhi keskkaitsja Jakub Brabec.

Teist korda skoorisid tšehhid 85. minutil. Joonas Tamme sööt Karol Metsale jäi väga nõrgaks ja tšehhid lõikasid selle vahelt. Jan Sykora pääses Eesti väravavahi Matvei Igoneniga üks-ühele ja saatis palli külmavereliselt võrku.

Mängu statistika:

.

Eesti lõpetas MM-valikturniiri nelja punkti ja neljanda kohaga. Võideti kodus Valgevenet ja võõrsil tehti viik Walesiga. Eesti väravate vahe jäi kaheksa mänguga 9:21.

E-grupi võitis 20 punktiga Belgia, kes tegi täna võõrsil 1:1 viigi Walesiga. MM-finaalturniiri pilet oli Belgial juba varem kindel.

15 punkti kogunud Wales hakkab MM-pileti nimel mängima play-off'i kohtumisi, Tšehhi jäi 14 punktiga kolmandaks. Grupi viimaseks jäi kolme punktiga Valgevene.