Klassis OK eelfinaalis 4 kohta ja finaalis 2 kohta tõusta suutnud Markus Kajak lõpetas Winter Cup'i suurepärase kolmanda kohaga. Lisaks sõitis Kajak välja kiireima ringiaja. Finaali võitis mõned nädalad tagasi Campillose kardirajal klassi OK-Junior maailmameistriks kroonitud jaapanlane Kean Nakamura Berta. Võidust jäi Kajakul puudu pisut üle sekundi.

Klassis KZ2 tegi kolmest eestlastest parima tulemuse Kaspar Kallasmaa, kelle soovide järgi tänaseks taevaluugid avanesidki. Vihmamärjal rajal sõidetud Super Heat's tõusis Kallasmaa koguni 6 kohta, paduvihmas peetud finaalis aga imelised 10. Lõpptulemuseks jäi 16. koht. Samuti klassis KZ2 võistlev Antti Rammo edenes Super Heat's umbes sama marulise tempoga, tõustes märjal rajal 5 kohta ettepoole. Lausvihmas peetud finaali, mis katkestati keeruliste ilmaolude tõttu enne lõppu, lõpetas Rammo 30. kohal.

Kolmanda eestlasena kiireimas klassis KZ2 võistelnud Ken Oskar Algre oli sunnitud nii Super Heat'i kui finaali pooleli jätma. Noorimas masinaklassis OK-Junior võistelnud Viktor Goriainovi Winter Cup piirdus seekord eelsõitude ja 47. kohaga.