Saksamaa ridades lõi kaks väravat Ilkay Gündogan, kes oli täpne avapoolaja neljandal üleminutil penaltist ning 50. minutil. Lisaks skoorisid Kai Havertz 15. ja Jonas Hofmann 64. minutil. Võõrustaje ainus tabamus sündis 59. minutil, kui 11 m karistuslöögi realiseeris Henrikh Mkhitarjan.

Alagrupi lõpetas teisena Põhja-Makedoonia, kes alistas viimases voorus koduväljakul 3:1 Islandi. Kaks väravat lõi Napoli mängumees Eljif Elmas ning korra oli täpne Ezgjan Alioski.

Põhja-Makedoonia tagas alagrupi teise kohaga pääsu play-off’i. Kui alagruppide võitjad kindlustavad MM-pääsme, siis kõigi kümne grupi teise koha omanikud ja kaks edukamat Rahvuste liiga alagrupivõitjat (maha arvestatakse koondised, kes pääsevad MM-ile valiksarja kaudu) mängivad märtsis play-off’is. 12-st play-off’i jõudnud Euroopa koondises pääsevad MM-ile ainult kolm.

J-alagrupi kolmandas kohtumises alistas Rumeenia võõrsil 2:0 Liechtensteini.

Kui Saksamaa kogus võitjana 27 punkti, siis teiseks tuli Põhja-Makedoonia 18-ga ja kolmandaks Rumeenia 17-ga.