Prantsusmaa kasuks lõi neli väravat Kylian Mbappe, neist kolm sündis esimese 32 minuti jooksul. Karim Benzema arvele jäi kaks tabamust, Adrien Rabiot ja Antoine Griezmann lisasid ühe.

Prantsusmaa on D-grupis enne viimast vooru kogunud 15 punkti. Teise koha ehk play-off'i pääsu eest heitlevad Soome (11 punkti) ja Ukraina (9 punkti). Viimases voorus sõidab Prantsusmaa külla Soomele ning Ukraina Bosnia ja Hertsegoviinale.

D-grupi tabeliseis:

G-alagrupi võivad võita veel kolm koondist. Holland oli Montenegros lähedal finaalturniiri pääsme kindlustamisele, aga viimase kümne minutiga lubati koduvõistkonnal viigistada. Mäng lõppes 2:2.

Hollandi väravad lõi 25. ja 54. minutil Memphis Depay. Montenegro tabamuste autorid olid 82. minutil Ilija Vukotic ja 86. minutil Nikola Vujnovic.

Hollandil on enne viimast vooru 20 punkti, Türgi ja Norra järgnevad 18 punktiga. Hollandil on ees kodumäng Norraga, Türgi kohtub võõrsil Montenegroga.