Soomel oli hea võimalus kohtumist juhtima minna 25. minutil, aga Teemu Pukki eksis penaltil. Neli minutit hiljem sai Soome siiski oma tahtmise, värava autoriks oli Marcus Forss.

37. minutil sai Soome koondislane Jukka Raitala punase kaardi. Põhjanaabrid ei lasknud ennast arvulisest vähemusest heidutada ja 50. minutil tegi Robin Lod seisuks 2:0.

69. minutil lõi Luka Menalo ühe värava tagasi, aga 73. minutil taastas Daniel O'Shaughnessy Soome kaheväravalise eduseisu.

Seitsme mänguga 11 punkti kogunud Soome tõusis D-grupis teisele kohale. Juhib Prantsusmaa 12 punktiga, nemad mängivad täna kell 21.45 Kasahstaniga.

Eeldusel, et Prantsusmaa ei komista, võitleb Soome D-grupis just teise koha ehk pääsu eest play-off'i. Ainsana võib neist mööduda üheksa punkti kogunud Ukraina. Teisipäeval peetavas viimases voorus võõrustab Soome Prantsusmaad, Ukraina sõidab külla Bosnia ja Hertsegoviinale.

D-grupi tabeliseis:

G-grupis võitles Läti võõrsil välja 0:0 viigi Norraga. Võõrustajate jaoks oli tegu väga tähtsa mänguga, sest võidu korral hoidnuks nad viimase vooru eel kinni teisest kohast.

Nüüd on Holland kaheksa mänguga kogunud 19 punkti, Türgil ja Norral on 18 punkti. Viimases voorus kohtub Norra võõrsil Hollandiga, täna mängib Holland Montenegroga. Türgi läheb viimases voorus vastamisi Montenegroga.

Läti on üheksa mänguga kogunud kuus punkti.