Belgia kindlustas pääsu 2022. aasta MM-finaalturniirile. Võõrustajad läksid juhtima 11. minuti, Matvei Igoneni eksimuse kasutas ära Christian Benteke. Kuigi Belgia domineeris esimest poolaega kindlalt, mindi pausile seisul 1:0.

53. minutil suurendas 20 meetrilt ristnurka löönud Yannick Carrasco Belgia edu 2:0 peale.

Vahetusest sekkunud ründeduo Rauno Sappinen - Erik Sorga suutis Eesti rünnakusse elevust tuua. 70. minutil jõudiski Sorga sihile. Belgia väravavaht Thibaut Courtois suutis Sappineni löögi tõrjuda, aga pall jõudis otse Sorga jala peale, kes ei eksinud.

Eesti viigilootused kustusid neli minutit hiljem. Vahetusest sekkunud Thorgan Hazard jäeti värava ette täiesti vabaks ja Kevin de Bruyne leidis kaaslase üles. Belgia võitiski 3:1.

Mängu statistika:

.

Belgia on seitsme mänguga kogunud 19 punkti ja E-alagrupi võit on kindel. Eesti on nelja punkriga neljandal kohal. Et Wales võitis samal ajal peetud kohtumises 5:1 Valgevenet, ei saa valiksarja kolme punktiga lõpetanud Valgevene enam Eestist mööduda.

Eesti lõpetab valiksarja teisipäeval, külla sõidetakse Tšehhile.