Veerandfinaalseeria avamängus võõrsil 3:2 võidu saavutanud Rae Spordikool/VIASTON mängis Viljandi Metalli üle ka korduskohtumises, teenides kodusaalis 3:0 (25:20, 25:15, 25:14) võidu. Rünnakuid 48-protsendiliselt lahendanud Hanna Pajula panustas võitu 18 ja Maria Säästla 13 (+12) punkti. Viljandlannade poolel keegi kahekohalise punktiskoorini ei jõudnud, resultatiivseimatena kogusid Triin Undla ja Hanna Liise Nälk seitse punkti.

Kuigi võitjate pallingu vastuvõtt oli vaid 23%, siis rünnakul näidati head 46-protsendilist efektiivsust. Kaotajate vastuvõtt oli 30% ja rünnak 21%. Pallingupunkte märgiti võõrustajatele 12 ja külalistele 7. Poolfinaalis kohtub Rae Spordikool/VIASTON kas Audentese SG/Noortekoondise või Gerardo`s Toys/Neemecoga.

Kui esimeses veerandfinaalkohtumises võttis Barrus/Võru Võrkpalliklubi kodupubliku abiga 3:0 võidu, siis kordusvaatuses mängiti TBD-Biodiscovery Tartu üle 3:1 (25:23, 25:15, 22:25, 25:19) tulemusega. Võõrsil mänginud võrulannade punktid jaotusid väga ühtlaselt, kui koguni neli mängijat lõpetasid kohtumise kahekohalise punktisummaga – neli ässa löönud Hanna-Liisa Ilves tõi 17, Salme Adeele Hollas 14, Haide Haring 13 ja Kerli Kubi 11 punkti. Koduvõistkonna ridades lõpetas Laura Laas mägnu 16, Helerin Hansman 15 ja Lisette Pihor 13 punktiga.

Võrulannad olid grammi võrra paremad nii pallingu vastuvõtul kui rünnakul – vastavalt 49%-43% ja 33%-28%. Blokis kogus Võru esindus kuus ja Tartu naiskond neli punkti. Poolfinaalis on Võru võistkonna vastaseks kas tiitlikaitsja TalTech/Tradehouse või Tartu Ülikool/Bigbank.

Üllatus oli sündimas Tallinna 32. Keskkoolis, kus koduvõistkond Gerardo`s Toys/Neemeco hoidis kolme geimi järel Audentese SG/Noortekoondise vastu 2:1 eduseisu. Seejärel pani favoriit Audentese SG/Noortekoondis oma paremuse maksma ja võttis 3:2 (25:12, 24:26, 19:25, 25:18, 15:7) võidu.

Võitjate resultatiivseim oli 21 punkti kogunud Nora Lember. Teises geimis vahetusest mängu sekkunud Eva Liisa Kuivonen assisteeris 18 punktiga, näidates kohtumise parimat kasutegurit +13. Sonja Siimsoni arvele kogunes 15 punkti. Silja Ostrov ja Ingrit Lang tõid võõtustajatele 13 ja Anna-Liisa Peetmaa 11 punkti.

Audentese SG/Noortekoondis ja Gerardo`s Toys/Neemeco peavad kordusmängu 14. novembril kell 13 Audentese Spordihoones. Gerardo`s Toys/Neemeco vajab poolfinaali pääsemiseks 3:0 või 3:1 võitu, 3:2 võidu korral selgitab edasipääseja kuldne geim. Ülejäänud tulemused viivad nelja parema hulka Audentese SG/Noortekoondise. Reedel kell 20 algab TalTechi spordihoones viimane veerandfinaalseeria, kus kohtuvad TalTech/Tradehouse ja Tartu Ülikool/Bigbank.