Liiga liider on 15 punktiga Tartu Bigbank, teist kohta hoiab 9 punktiga Leedu klubi Gargzdai Amber-Arlanga ning kolmas on samuti 9 punkti kogunud TalTech. Neljandalt tabelirealt leiab 9 punktiga Tallinna Selveri, viies on 3 punktiga Jekabpilsi Luši ja kuues samuti 3 punktiga Pärnu Võrkpalliklubi.

Teisipäeval ja kolmapäeval kaks CEV Cupi kohtumist Kaasani Zeniidiga pidanud Tartu Bigbank võõrustab laupäeval, 13. novembril kell 16.00 Daugavpilsi Ülikooli/Ezerzemet ning pühapäeval, 14. novembril kell 16.00 SK Jēkabpils Lūšit.

Tartu meeskond pole veel viie mänguga kaotusekibedust tundnud, viimati saadi 3:0 jagu Pärnust. Jekabpils on pidanud ühe mängu ja selle võitnud, Daugavpilsil on kirjas üks kaotus.

Tartu peatreener Alar Rikberg peab eurosarjas suurt koormust kandnud meestele ka puhkust andma. “Väga tugev väsimus on kõigil, aga hetkeseisuga ei tea, et oleks tõsisemaid tervisehädasid tekkinud kellelgi. Ma ei ületähtusta neid eesootavaid mänge, muidugi läheme parimat andma, aga olen valmis ka kõikuvaks ja ebastabiilseks mängupildiks. Loodan, et suudame end uuesti kokku võtta ja motiveerida, kuidas täiega peale minna, sest olukord on võrreldes Kaasani mängudega ikkagi veidi teistsugune. Daugavpilsi vastu loodan suurele osale põhimeestest puhkust anda ja Jekabpilsi mängu võtame tõsisemalt, seal tuleb ka põhimeestel uusti platsile minna,” kommenteeris Rikberg.

Tallinna Selver võõrustab Sõle spordihoones laupäeval kell 18.00 Jekabpilsi ning pühapäeval kell 18.00 Daugavpilsi.

TalTech sõidab aga Leetu, kus kohtutakse laupäeval kell 19.30 Gargzdai Amber-Arlangaga.

Liigatabelis kolmandal kohal paiknev TalTech on oma mängu üsna hästi käima saanud, alistades viimati 3:0 linnarivaali Selveri. TalTechist koha võrra eespool paiknev Leedu esiklubi alistas oma viimases liigamängus 3:0 Pärnu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid