Kui avakolmandikul jäid väravad löömata, siis teine periood kuulus kindlalt Eestile. Robert Rooba viis Eesti Läti vastu juhtima, seejärel duubeldas eduseisu Vadim Vasjonkin. Perioodi lõpus viskas kolmanda tabamuse Kristjan Kombe.

Kolmanda perioodi alguses sai käe valgeks ka Christopher Usov. Lätlaste poolelt viskas peagi ühe värava tagsi Kristaps Rokis, kolm ja pool minutit enne lõppu vähendas kaotusseisu veelgi Richards Grinbergss. Viimane sõna jäi siiski Eestile, kui viimasel minutil viskas litri tühja väravasse Kevin Parras.

Ühtlasi oli tegemist esimese korraga, mil Eesti jäähokikoondis Lätist jagu sai. Turniiri avamängus võitis Poola Leedut koguni 11:3.

Eesti kohtub reedel Leeduga, Läti heitleb Poolaga.

ENNE MÄNGU:

Traditsiooniline rändkarikaturniir on ühtlasi viimaseks Eesti koondise kohtumiseks enne 2022. aasta kevadel toimuvat IIHF maailmameistrivõistluste I divisjoni B-grupi turniiri, kus vastasteks samuti teiste seas Leedu ning Poola koondised.

Reedel kohtub Eesti Leeduga, laupäeval minnakse vastamisi Poolaga.