Badosa jäi avasetis servimurdega 2 : 4 taha, kuid tegi kohe järgmises geimis murde tagasi ning tegi otsustava servimurde üheksandas geimis, et siis järgmises juba ise setivõidule servida. Sabalenka ei suutnudki avaseti kaotusest toibuda ning kaotas teise seti kuivalt.

Badosa lõi tund ja 17 minutit kestnud matšis 5 serviässa ja tegi 4 topeltviga, Sabalenkal kogunes ässasid 4 ja topeltvigu 7. Esimese servi õnnestumisprotsent oli Badosal 57%, Sabalenka 41%, esimeselt servilt võidetud punktide protsendid jäid vastavalt 71% ja 65%. Kehvalt mängis Sabalenka oma teisele servile jäänud punkte (31%), Badosa sama näitaja oli 54%.

Badosa realiseeris kõik kätte võidetud viis murdepalli, Sabalenka jättis seitsmest murdevõimalusest koguni kuus kasutamata. Äralööke ja lihtvigu tegi Badosa võrdselt 17, Sabalenkal lipsas 17 äralöögi kõrval sisse 31 lihtviga.

Sama alagrupi esimeses kohtumises võitis kreeklanna Maria Sakkari tund ja 26 minutit kestnud matšis poolatari Iga Swiatekit 6 : 2, 6 : 4.