Hamburg võitis avapoolaja 50:45, kuid enne pikka vaheaega vigastas Kotsar õlga ega tulnudki enam kordagi väljakule tagasi. Sakslased suutsid eduseisu siiski lõpuni hoida.

Võitjate resultatiivseim oli Lukas Meisner 20 punktiga. Kotsar jõudis 12 mänguminutiga visata 9 silma (kahesed 4/7, vabavisked 1/3). Lisaks hankis eestlane ühe lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget.

Kotsar istus teisel poolajal varumeeste pingil kinniteibitud õlaga. Ka hoidis ta tihti õlal jääkotti.

Hamburgi klubi pole eestlase vigastuse kohta siiani kommentaare andnud. Loodetavasti pole trauma väga tõsine, sest juba novembri lõpus kohtub Eesti koondis MM-valiksarjas Saksamaa ja Iisraeliga.

Hamburgil on nüüd A-alagrupis võit ja kolm kaotust. Grupi liidrid on Belgradi Partizan ja Krasnodari Lokomotiv Kuban täisedu kolme võiduga.

Janari Jõesaare koduklubi Bayreuth alistas kolmapäeval FIBA Europe Cupi mängus oma kodusaalis Groningeni 84:61. Jalavigastust raviv eestlane ei mänginud. Bayreuthil on nüüd neli võitu ja üks kaotus.