Liverpool jäi kaotusseisu juba neljandal minutil, kui külaliste väravavaht Alisson toksas West Hami nurgalöögi oma väravasse. Esimene poolaeg jäi siiski 1:1, 41. minutil viigistas Trent Alexander-Arnold.

67. minutil viis Pablo Fornals West Hami uuesti ette, seitse minutit hiljem suurendas eduseisu Kurt Zouma. Vahetusest sekkunud Divock Origi lõi 83. minutil ühe värava tagasi, aga enamaks polnud Liverpool suuteline.

Neljanda võidu järjest saanud West Ham tõusis tabelis 23 punktiga kolmandaks, 22 punkti kogunud Liverpool on neljas.

Itaalia treeneri Antonio Conte esimene Premier League'i mäng Tottenham Hotspuri eesotsas lõppes 0:0 viigiga võõrsil Evertoni vastu. 16 punkti kogunud Tottenham on tabelis üheksandal kohal.