Esimene poolaeg kulges täielikult Dallase domineerimisel. Kolmanda veerandi alguses nähti koduvõistkonna 18-punktilist eduseisu, kuid sellest hetkest alates tegi Celtics 17:1 vahespurdi, pääsedes kahe silma kaugusele. Dallas tõmbas veel veerandaja lõpuks vahe kümnele punktile, kuid viimasel veerandil enam edu kahekohaliseks ei kasvanud.

Kaks minutit enne mängu lõppu pääses hoopis Celtics Marcus Smarti kolmepunktiviskest 104:102 juhtima, Porzingis viigistas 104:104. Poolteist minutit otsisid mõlemad meeskonnad korvi. Mängu kangelaseks tõusis 0,6 sekundit enne lõppu raske kolmese tabanud Luka Doncic, kes viskas võitjate parimana kokku 33 punkti. Porzingis toetas teda 21 silmaga.

Bostoni edukamad olid Jayson Tatum 32 punkti ja 11 lauapalliga ja Dennis Schröder 20 punktiga.

Kuuenda järjestikuse võidu sai hetkel NBA-s pikimat võiduseeriat näitav idakonverentsi liider Philadelphia 76ers (8-2), alistades võõrsil Chicago Bullsi (6-3) 114:105 (22:21, 35:26, 27:30, 30:28). Joel Embiid tegi võitjate ridades kaksikduubli 30 punkti ja 15 lauapalliga, DeMar DeRozan lisas 25 silma. Üleplatsimees oli Chicagot 32 punktiga toitnud Zach Lavine.