Barcelona jaoks algas kohtumine suurepäraselt. Ansu Fati viis 5. minutil külalised juhtima, 18. minutil sahistas võrku Sergio Busquets. 34. minutil tegi Memphis Depay seisuks 3:0.

Teisel poolajal algas Celta Vigo tagasitulek. Iago Aspas lõi 52. minutil ühe värava tagasi. 74. minutil vähendas Nolito kaotusseisu minimaalseks. Võõrustajatele päästis viigipunkti Aspas, kes saatis palli kohtumise kuuendal lisaminutil Barcelona väravasse.

Barcelona ei suutnud viimati kolmeväravalist eduseisu võiduks vormistada 1998. aastal, kui kaotati Valenciale 3:4. Barcelona palkas reede õhtul uue peatreeneri, kui klubisse naasis endine legendaarne mängija Xavi. Tänasel kohtumisel juhendas meeskonda veel peatreeneri asetäitja Sergi Barjuan.

Taas võiduta jäänud Barcelona hoiab tabelis 17 punktiga üheksandat kohta. Celta Vigo kerkis 12 silmaga 14. kohale.