Võõrustajad alustasid kohtumist suurepäraselt. Vladislav Kodola viis avakolmandiku seitsmendal minutil Severstali juhtima. 12. minutil duubeldas Kodola eduseisu. Loetud minutid hiljem viskas värava Daniil Vovtšenko ja kõigest kaks minutit hiljem sai käe valgeks ka Robert Rooba.

Teisel perioodil alustas Metallurg tagasitulekut, kui juba kolmandaks minutiks oli seis 2:4. Artjom Minulin viskas teisel minutil ühe värava tagasi, loetud sekundid hiljem sai värava kirja Denis Zernov. Enamat külalised siiski ei suutnud ja kohtumise eelviimasel minutil vormistas 5:2 lõppseisu Adam Liška.

Roobale oli tänane tabamus KHL-is kahe söödu kõrvale neljandaks väravaks. Esimeses viisikus alustanud eestlane viibis jääl 13 minutit.

Suurepärases hoos Tšerepovetsi klubi on läänekonverentsis kerkinud 34 punktiga kolmandale kohale. Metallurg hoiab idakonverentsis 46 silmaga esimest kohta.