Väravasadu Londonis hakkas pihta 15. minutil, kui Antonio Conte juhitav Tottenhami viis juhtima Son Heung-Min, 22. minutil duubeldas Harry Kane'i söödust eduseisu Lucas. Kuus minutit hiljem sepistas taanlane Jacob Rasmussen omavärava ning Tottenham oligi 3:0 ees.

Kuid juba 32. minutil heastas Rasmussen peaväravaga teisel pool väljakul tehtu, vähendades Vittesse'i kaotusseisu 1:3-le, 39. minutil lõi veel ühe tagasi slovakk Matus Bero.

Peale pausi kuulus initsitatiiv mõneks ajaks Vitesse'ile, kes oli jahtimas viigiväravat. 58. minutil jäi Tottenham vähemusse, sest teise kollase kaardi teenis Cristian Romero. Hollandi klubi arvuline ülekaal kestis kuni 81. minutini, mil teise kollase kaardi sai nende enda kaitsja Danilho Doekhi, vaid neli minutit hiljem sai otse punase Vitesse'i väravavaht Markus Schubert, kes oli väljaspool karistusala palli käega mänginud.

Neljast mängust kaks võitnud ja ühe viigistanud (7 punkti) Tottenham tõusis tabelis teiseks. G-alagruppi juhib 10 punkti kogunud Rennes, Vitesse on 6 punktiga kolmas, Sloveenia klubi Mura nelja kaotusega viimane.

Mattias Käidi klubi Bodö/Glimt võitles Itaalias AS Romalt välja 2:2 viigi, olles avapoolaja esimesel üleminutil läinud 1:0 ja 65. minutil ka 2:1 juhtima. 2:2 viigivärava lõi Romal alles 84. minutil brasiillasest kaitsja Roger Ibanez.

Karol Metsa tööandja Sofia CSKA jäi võõrsil 0:2 alla Luganski Zorjale.

Kumbagi Eesti koondislast Konverentsiliiga koosseisu registreeritud ei ole.