Nando De Colo viskas võitjate kasuks 18 punkti, Jan Vesely toetas teda 17 silmaga. Marko Guduric ja Devin Booker lisasid 13 punkti.

Üleplatsimehena tõi CSKA täht Will Clyburn 26 silma, Daniel Hackett lisas 15 punkti.

CSKA on nüüdseks kaotanud kõikide sarjade peale neli kohtumist järjest. Kui Euroliigas on kaotatud kolm viimast mängu, siis esmaspäeval jäädi mäletatavasti VTB Ühisliiga BC Kalev/Cramole alla 56:67.

Valusa koslepi pidi vastu võtma Ateena Panathinaikos, kui võõrsil kaotati Crvena zvezdale koguni 48:81 (8:21, 18:18, 10:18, 12:24).

Võitjate kasuks viskas Nate Wolters 18 punkti. Austin Hollins panustas võitu 11 ja Nikola Kalinic 10 silma. Panathinaikose resultatiivseim oli Daryl Macon Jr 15 silmaga.

Tõelise põnevuslahingu pidasid maha tabeli kaks esimest ehk Milano Olimpia ja FC Barcelona. Itaalia tippklubi sai kodus napi 75:70 võidu.

Milano juhtis viimase veerandaja eel 61:49, kuid neljas veerandaeg algas võõrustajate jaoks katastroofiliselt. Barcelona alustas veerandit 14:0 spurdiga ning pääses 63:61 juhtima. Seejärel suutis Milano toibuda ja omakorda 70:65 ette minna. Barcelona jõudis veel kolme punkti kaugusele (67:70), aga viimane sõna jäi võõrustajatele.

Luigi Datome viskas võitjate kasuks 17 punkti, Devon Dall toetas teda 16 silmaga. Konstantinos Mitoglou ja Shavon Shields viskasid 11 punkti. Barcelona resultatiivseim oli Brandon Davies 12 punktiga, Nigel Hayes ja Nikola Mirotic lisasid 10 silma.

Milanol on ainuliidrina kirjas seitse võitu ja üks kaotus. Barcelona (6-2) jätkab teisel real.