Jekaterinburg läks avakolmandiku üheksandal minutil mängu juhtima, kui värava viskas Shane Prince. Seitse minutit hiljem viigistas Severstali poolelt seisu Igor Geraskin.

Teine kolmandik kuulus juba koduvõistkonnale. 11. minutil viis Kirill Pilipenko võõrustajad juhtima, loetud minutid hiljem tegi Vladislav Kodola seisuks 3:2. Prince viskas kolamnda perioodi alguses küll ühe värava tagasi, aga enamat külalised ei suutnud.

Esimeses viisikus alustanud Rooba teenis mänguaega veidi üle 12 minuti.

Severstal võitis KHL-is kaheksanda järjestikuse kohtumise, mis tähistab ühtlasi klubi uut rekordit. Hea hoog on klubi tõstnud 32 punktiga läänekonverentsis neljandaks. Jekaterinburg hoiab idakonverentsis viiendat kohta 29 silmaga.

Tšerepovetsi klubi jätkab hooaega laupäeval, võõrustades Magnitogorski Metallurgi.