Otepää võõrustab kahevõistluse MK-sarja etappi teist korda, sedapuhku on Eestis stardis ka naised. 2019. aastal oli Otepääl võistlustules 14 erineva riigi sportlased, nüüd on suurepärane võimalus näha oma silmaga maailma ja kodumaiseid parimaid kahevõistlejaid ja tulevasi Pekingi olümpiamängude medalivõitjaid.

„Võistluste korraldamise tase maailmas aina tõuseb ning mul on hea meel, et Otepääle on usaldatud nii meeste kui naiste osavõistluse korraldamine. Pekingi olümpia eel tuleb siia võistlema maailma paremik, kellele pakub kindlasti konkurentsi Eesti parim kahevõistleja Kristjan Ilves. Võistlustules on ka Kristjani vend, Andreas Ilves," ütles etapi peakorraldaja Ago Markvardt.

Markvardti sõnul lumepuudust karta ei tule. „Tehvandil on väga hea võimekus lund toota ning loodame, et peagi tuleb ka sellist külma, et saame kahurid täiel võimsusel tööle panna.“

Sellel aastal saab pileteid soetada Piletitasku müügikeskkonnast. Reedesed eelvõistlused on pealtvaatajatele tasuta, ühe päeva pilet, mis tagab sissepääsu kas laupäeval või pühapäeval maksab 20 eurot ja kahepäevapilet 30 eurot. Alla 12 aastased spordisõbrad pääsevad üritusele tasuta.

Piletid leiad SIIT.

Kõik pealtvaatajad peavad esitama sisenemisel koos isikut tõendava dokumendiga COVID-19 nakkusohutust kinnitava tõendi, mis vastab ühele allolevatest tingimustest:

· Olen vaktsineeritud COVID-19 vastu
· Olen tervenenud COVID-19st mitte rohkem kui 6 kuud tagasi ning oman sellekohast tõendit.
· 12-17 aastastele lastele kehtivad lisaks eelpool nimetatud tõenditele ka negatiine PCR testi tulemus 72 h enne võistluse algust ning negatiivne antigeeni testi tulemus 48 h enne võistlust. QR koodiga Covid tervisetõendi saab alla laadida digilugu.ee lehelt.
· Alla 12-aastastel puudub kohustus oma nakkusohutuse tõestamiseks.

Positiivse testi tulemuse korral või vaktsineerimistõendi puudumisel piletiraha ei tagastata.